Baskılı Koli Siparişi

Karton kolilerin üzerine markanızı, logonuzu veya firmanıza özgü sloganı flekso baskı tekniği ile uyguluyoruz. Merak etmeyin, koliye baskı çalışması yapmak çok büyük maliyeti bulmuyor. Küçük bir meblağ karşılığı klişe ücreti ödüyorsunuz ve sonraki koli siparişiniz olduğunda (baskı değişmediği sürece) harici bir ücret talep edilmez. Kısacası klişe ücretinin faturanıza yansıması 1 defaya mahsustur.

Baskılı Koliler

Baskılı Koliler

Oluklu mukavva, imalatından hemen sonra in-line makinesine girer ve burada çizgileri, kanal kesimleri, baskıları uygulanır. Su bazlı boya ile baskı yapıldığından baskılar, merdanenin oluklu mukavvaya teması ile mümkündür. Bu minvalde elde edilecek baskı bir ofset baskı (dijital) değildir. Baskılı koli sayesinden ürününüz gideceği yere kadar markanızı, firmanızı ücretsiz bir şekilde tanıtır.

Baskılı koli siparişi vermeden önce firmamızdan koli fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] imalatında çizgi ve kanal açma işlemi yapılırken aynı anda baskıya almanız mümkündür. Baskılı koli siparişi için gerekli klişeler merdaneye bağlandıktan sonra boya haznelerine uygun renkler doldurularak […]

Yorumlar kapalı.