En Ucuz Koli Fiyatları

İmalatı kendi bünyesinde yapan firmamız müşterilere en ucuz koli fiyatları sunarak perakende ve toptan koli satışı yapmaktadır. Kazanmanın yanında kazandırıyoruz.

Sektörün öncü firmaları arasında yer alan şirketimiz koli imalatı yapmanın avantajını müşterilerine her zaman sunmaktadır. İmalat yapmak aynı zamanda maliyetlere hükmetmektir. Bu durum müşteri kazanma adına elinizi her zaman güçlendirir.

En ucuz koli fiyatları almak için aşağıdaki durumları göz önünde bulundurunuz.

  • Koli sipariş miktarı

Stoklarımızda bulunan hazır koli ölçüleri için miktar sorunu bulunmamaktadır. Özel ölçü koli siparişi bildirirseniz miktarın 1.000 adet ve üzeri olması halinde fiyatlar çok uygun olmaktadır.

  • Koli ölçüleri

Koli fiyatı belirlemede ki en önemli kıstas Boy * En * Yükseklik ölçülerine sahip olmaktır. Herhangi bir ölçü belirtilmemesi fiyat çıkarmayı güçleştirecektir.

  • Koli kalitesi

Tek oluklu koliler çift oluklu kolilere oranla daha düşük fiyatlara sahiptir.

  • Nakliyenin kime ait olduğu

Koli siparişi nakliyesinin tarafınıza ait olması halinde koli fiyatları daha ucuza gelecektir.

  • Siparişin baskılı olup olmayacağı

Baskılı siparişler için sadece klişe ücreti almaktayız. Bu nedenle baskı alanı aşırı büyümedikçe koli fiyatına çok etki etmeyecektir.

  • Ödeme şekli

Peşin ödeme yapılan koli siparişleri için çok cazip tekliflerimiz bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen hususları tarafımıza Fiyat İsteyin başlığı adı altında veya İletişim sayfamızda bulunan e-mail adresimize iletmenizi rica ediyoruz. Gönderilen her e-mail  gün içerisinde mutlaka yanıtlanmaktadır.