İnternetten Satış İçin Karton Kutu

Firmanız eğer internet üzerinden satış yapıyorsa size gerekli olan ekipmanların başında ticaret yapabileceğiniz ve ürünleri gönderirken hiçbir sorun yaşamayacağınız karton kutular olacaktır. Bu kutuların ne gibi farkları var diye merak edebilirsiniz. Öncelikle ürünü koyacağınız karton kutu sayesinde hem sağlam hem de içinde darbeleri önleyici özelliği ile daha bir güvenli taşımacılık yapmış olacaksınız. Satmış olduğunuz ürünler hassas ve kırılacak ürün kalıpları ise öncelikle güzelce paketlemiş ve daha sonra bu kutuların içine yerleştirerek çok daha kolay bir şekilde karşı kişiye gönderebilirsiniz.

Beyaz Karton Kutu

Beyaz Karton Kutu

Ürünleri koymuş olduğunuz karton kutular sizler için büyük kolaylık sağlayacak. Üstelik sadece taşıma ve güvenlik özellikleri ile değil, isterseniz logolu bir şekilde basım yaptırarak, karşı kişiye daha fazla güven ve ekstra reklamınızı yapmış olursunuz. Bu tarz kutuların ev sahipleri tarafından tekrar değerlendirdiğini düşündüğünüzde, günlerce ve hatta bazen aylarca karton koli üzerinde reklamın yapılacağını unutmayınız.

Sizlerde marka olmuş bir isim olun ya da bu yolda ilerlemeye çalışan bir işletme olun fark etmez. Mutlaka her şeyi kuralına göre oynamalı ve e ticaret satışları için karton kutuları tercih ederek olması gerekeni yapınız. Hem daha ekonomik olacak hem de yolda başına gelen zararları engelleyerek büyük bir külfetten kurtulmuş olacaksınız.

Daha önce farklı karton kutu çeşitleri denediyseniz birçok ürünün geri geldiğine zaten tanık olmuşsunuzdur. Bu hem size zaman kaybı, hem de maliyet kaybı yaratacağı çok ortada bir gerçektir. Sizlerde bu sıkıntılardan kurtulmak ve her adımı daha emniyetli yapabilmek için mutlaka e ticaret koli ve kutularını tercih ediniz.

Şemsiye Kutusu

Şemsiye Kutusu

Tablo Kutusu

Tablo Kutusu

Tekli Ürün Kutusu

Tekli Ürün Kutusu