Karton Kutu

Sizlerde ürün dağıtıcı ya da bizzat fabrika olarak görev yapıyorsanız ve karton kutu ihtiyaçlarınız varsa artık hiç sıkılmadan ve istediğiniz her ürünü kolaylıkla alabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kapaklı Karton Kutular

Kapaklı Karton Kutular

Özellikle farklı ürünler satıyorsanız bunların her biri için değişik koli imalatı yapmak gerekir. İlk olarak bunun için tasarım gerçekleştirilir ve daha sonra sizlere uygun hale getirilerek ürün ismi ya da firma adı baskı yapılarak sizlere teslim edilir.

Katlanır Kutu

Katlanır Kutu

Açık olarak teslim edilen bu karton kutular çok kolay şekilde katlanır ve kapanır. Dilerseniz birçok farklı ürün grupları için tercih edebilirsiniz. Elbette sıvı ürünler için farklı, katı ürünler için farklı ürün kalıpları ve ürün özellikleri olacaktır. Bunu ilk aşamada hangi ürünler kullanılacağını belirleyerek zaten aslına uygun olarak imal edebiliriz.

Beyaz Karton Kutu

Beyaz Karton Kutu

Sizler bu karton kutular ile hem taşıma işlemlerinizi hızlandıracak hem de her ürün için özel bir hijyen sunmuş olacaksınız. Yine tüm bu ürünleri toplu taşımak için büyük kolilerde sipariş verebilir ve her şeyi aslına uygun olarak , ürünleriniz zarar görmeden taşımayı başarabilirsiniz.

Dip Kilitli Kutu

Dip Kilitli Kutu

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>