Kutu Ambalaj İstanbul

İstanbul’da kutu ambalaj üreten firmamız sektörün ihtiyaçlarına önemli ölçüde hitap etmektedir. Standart ölçülerin dışında özel ölçülerde de kutu ambalaj imalatı yapmaktayız. Çeşitlerimize göz atmaya ne dersiniz ?

Kraft kutu ambalaj

Kraft kutu ambalaj

Kutu ambalaj imalatı işleminde ağırlıklı olarak kesim kalıpları bulunmaktadır. Sizlerde kutu ölçülerini aldıktan sonra kutunun kapanma modeliyle alakalı bir sunum gerçekleştiriyoruz. Kutu ambalaj hangi yönden kapanacak, nasıl açılacak, ürün yerleşimi nasıl olacak türünden sorulara bu sunum sayesinde yanıt bulacaksınız.

Baskılı kutu ambalaj

Baskılı kutu ambalaj

Yüksekliği 15 santimetreden az olan kutu siparişleriniz için kendiliğinden katlanabilen kutu ambalajlar öneriyoruz. 15 santimetreyi aşan durumlarda kapanma modeli standart olan kutu ambalaj kullanmanız ürünü sağlıklı taşıma adına önem arz etmektedir.

Beyaz Kargo Kutusu

Beyaz Kargo Kutusu

Bilhassa kargo gönderiyorsanız bu tür kutular ihtiyacınızı mutlaka görecektir. Şöyle bir hayal edelim: Ürünlerinizi yukarıda ki resimlerde gördüğünüz kutularla kargoya verin; emin olun, müşterinizin yüzünü gülecektir. Böylesine şık tasarıma sahip kutuya her sahip olmak isteyecektir.

Kapaklı Karton Kutular

Kapaklı Karton Kutular

Firmamız İstanbul şehrinde yer aldığından günü birlik siparişler konusunda da yardımcı olmaktadır. İletişim kısmından bize e-mail atmanız yeterlidir, yanıtsız bırakmayız.