Ürün Taşıma Kolileri

İmalat yapan gıda, ayakkabı, plastik, tekstil türü fabrikaların ürünlerini taşıması için kullanılan koli ambalajın üretimi yapan firmamız sektörde daimidir. Ürünlere uygun ambalaj hazırlamak, onları paketleyip nakliye araçlarına yüklemek zordur.

Her sabah erken saatlerde işe uyanıp akşama kadar çalışmaktayız. Hepimizin ideali eve geldiğinde geride bıraktığı işi layıkıyla yaptığına inanıp, huzur bulmaktır. Büyük zorluklarla sektörde var olma mücadelesi veren firmaların yaşadığı sorunlardan birisi de ürünleri taşıma için uygun fiyatlara yani ucuz koli bulamamaktır.

Taşıma Kolisi

Taşıma Kolisi

Gün geçtikçe artan rekabet, maliyetlere kıyasla firmaların satış yapma riskini doğurmaktadır. Bu durumda yan ürünlerin, bilhassa koli ambalaj fiyatlarının ürüne yansıyan oranını düşürmek bu riski biraz olsun düşürecektir. Uygun fiyata taşıma kolisi için kaliteden ödün vermemeli, göz alıcı bir baskı tasarımı, yükleme ve istif durumuna elverişli ve içerisine girecek ürünleri kaldırabilir olmalıdır.

 

Ürün taşıma kolisi

Ürün taşıma kolisi

Ürün taşıma kolileri için fiyat araştırması yaparken firmamızdan mutlaka fiyat teklifi isteyiniz. Toptan koli siparişleri için firmamız çok uygun fiyatlar sunmaktadır.